Projektový manažer Ústí nad Labem

Plat: 60000 - 80000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Ústí nad Labem, Ústecký
Vloženo před 3 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Praxe v projektovém řízení kvality, vývoje, nebo produktů min. 3 roky.
Praxe z automobilového průmyslu.
Ochota cestovat 2-3 dny v týdnu (nebo dle potřeby) mezi výrobními závody ČR-PL.
Schopnost efektivně koordinovat komunikaci mezi zákazníky a dvěma výrobními závody.
Komunikativní znalost anglického a polského jazyka.
Velmi dobrá znalost Microsoft Office - Excel.
Silné analytické dovednosti a organizační dovednosti.

Nabízíme

Úplně nově vytvořenou pracovní pozici s možností tvorby kompetencí.
Home Office dle standardů společnosti.
Plat odpovídající praxi, znalostem a dovednostem.
Veškeré pracovní nástroje a plnou podporu k této pozici.
Benefity odpovídající pracovní pozici.

Náplň práce

Koordinace a interakce mezi dvěma výrobními závody v ČR a PL.
Řízení projektů od vývoje po sériovou výrobu.
Koordinace projektů a kvality na základě požadavků zákazníka a případných změn.
Spolupráce s projektovým týmem, příprava technické dokumentace na základě komunikace s klientem.
Odpovědnost za vzorkování, objednávky, nákup a schvalovací proces napříč odděleními i s klientem.

FreeCon s.r.o.

41501 Teplice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Josef Frencl   721013930