Key Account Manager - elektrotechnik (až 75.000 Kč) Brno-venkov

Plat: až 75000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Brno-venkov, Jihomoravský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* VŠ elektrotechnického zaměření * praxe na podobné pozici min. 4 roky * znalost oboru Průmysl 4.0 a automatizace jako takové * analytické, ekonomické a obchodní myšlení * AJ na komunikativní úrovni (slovem i písmem) * ŘP sk. B

Nabízíme

* flexibilní pracovní doba * 5 týdnů dovolené * automobil i pro osobní účely * telefon a notebook samozřejmostí * zajímavé odměny dle plnění KPI * součást top managementu významné české společnosti

Náplň práce

Do české společnosti s technickým produktem hledáme zkušené elektrotechniky a zároveň vedoucí, kteří budou koordinovat celé oddělení a povedou společnost k expanzi. Pokud vás tato nabídka zaujala, neváhejte se nám ozvat!* vedení oddělení a koordinace obchodníků, techniků, atd. * tvorba strategií a KPI cílů; častá školení zaměstnanců * komunikace se zákazníky a dodavateli * příprava reportů a analýz * spolupráce nejen s vedením společnosti

Jobs Contact Consulting, s.r.o.

602 00 Brno
Česká republika

Kontaktní osoba:
Barbora Chaloupková   00420725428073