Dispečer / obsluha betonárny #1104 (od 45.000 Kč) Žďár nad Sázavou

Plat: 45000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Žďár nad Sázavou, Vysočina
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* řidičský průkaz skupin C nebo T výhodou * strojnický průkaz výhodou * časová flexibilita * vysoké pracovní nasazení

Nabízíme

* získáte stabilní práci na HPP * máme pro Vás zajímavé finanční ohodnocení * jedinečná příležitost pro seberealizaci * stravenkový paušál * příspěvek na penzijní pojištění * služební telefon s možností využití k soukromým účelům * lokalita: Velká Bíteš

Náplň práce

Společnost TBG PKS a.s. výrobce betonových směsí a malt hledá kolegu na pozici dispečer/obsluha betonárny na pracoviště do Velké Bíteše. Pokud chceš stabilní zaměstnání s řadou zajímavých benefitů, tak se nám neváhej ozvat!* obsluha betonárny * práce na PC * obsluha nakladače * příjem materiálu * odběry vzorků betonu

Jobs Contact Consulting, s.r.o.

602 00 Brno
Česká republika

Kontaktní osoba:
Martina Němcová   00420602642915