Operátor do moderní výroby / i ženy (20 - 26.000 Kč) Brno-město

Plat: 20000 - 26000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Brno-město, Jihomoravský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* předchozí praxe ve výrobě (např. montáže) velkou výhodou * uživatelská znalost MS Office (SAP vítán) * chuť učit se novým věcem, zodpovědný přístup * manuální zručnost * ochota pracovat na směny

Nabízíme

* 5 týdnů dovolené * moderní jídelna s výborným jídlem * odměny za plnění zadané práce a docházku * individuální zaučení na pozici s možností dalšího posunu * autobusová zastávka minutku od výrobní haly

Náplň práce

Hledáte zaměstnavatele, který vám dá prostor pro vzdělávání a kariérní růst? Rádi se učíte novým věcem a jste manuálně zručný? Nevadí vám směny, ale uvítáte volné víkendy? Tak se nám ozvěte, ať jste o krok napřed své práci snů!* sestavování a montáže speciálních zařízení * kontrola kvality a funkčnosti za pomocí testerů a strojů * práce dle technické dokumentace * dodržování pracovních postupů a výrobních technologií * absolvování školení a další posun na jiné zajímavé pozice

Jobs Contact Consulting, s.r.o.

602 00 Brno
Česká republika

Kontaktní osoba:
Barbora Chaloupková   00420725428073