Skladník/skladnice - řidič/řidička VZV (Z21479) Mladá Boleslav

Lokalita pracoviště: Mladá Boleslav, Středočeský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Náplň práce

Jsme společností poskytující služby v oblasti logistiky. Na trhu v České republice jsme přítomni více jak 20 let. Zajišťujeme kompletní logistickou podporu pro společnosti působící v automobilovém průmyslu.

Aktuálně hledáme do nově otevřené pobočky v Plazech u Mladé Boleslavi šikovné kolegy na pozici: SKLADNÍK/SKLADNICE - ŘIDIČ/KA VZV

Co bude náplní Vaší práce?
* práce s VZV, zaskladnění a vyskladnění vstupních komponentů
* vykládka a nakládka kamionů, manipulace s materiálem

Co od Vás požadujeme?
* znalost obsluhy VZV (nabízíme možn. školení a získání oprávnění VZV)
* zodpovědnost, spolehlivost, ochota pracovat v třísměnném provozu

Co vám můžeme nabídnout?
* Zajímavé finanční ohodnocení, věrnostní prémie
* Perspektivní a stabilní zaměstnání, jednorázové roční prémie
* Příspěvek na penzijní připojištění
* 5 týdnů dovolené
* Stravenkový paušál

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED

Barlett & Cenbright s.r.o.

162 00 Praha 6 - Veleslavín
Česká republika

Kontaktní osoba:
Filip Pešek