Vizuální kontrola polotovarů a hotových výrobků (Z21480) Domažlice

Lokalita pracoviště: Domažlice, Plzeňský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Náplň práce

Jsme jeden z nejvýznamnějších zpracovatelů skla v Evropě v oblasti nábytkového a sanitárního průmyslu s více než stoletou tradicí. Naše firma se sídlem v Domažlicích se dále úspěšně rozvíjí, a proto hledáme k okamžitému či pozdějšímu nástupu zájemce na různé pozice.

HLEDÁME
SPOLUPRACOVNÍKY/CE
pro vizuální kontrolu polotovarů a hotových výrobků (nečistoty, škrábance apod.)

PRO VÝŠE UVEDENOU POZICI PLATÍ:
* činnost je velmi dobře vhodná pro ženy
* jedná se o lehkou, nenáročnou a rychle osvojitelnou práci ve výrobě osvětlených zrcadel
* nejsou vyžadovány žádné speciální znalosti ani vzdělání či zkušenosti
* pro tuto pozici není žádné věkové omezení, zájemci všech věkových kategoríí jsou vítáni
* každému zájemci bude poskytnuto zaškolení a odpovídající trénink

NABÍZÍME:
* jisté zaměstnání v úspěšně se rozvíjející mezinárodní společnosti s více než stoletou historií
* atraktivní ohodnocení
* docházkové prémie
* vánoční prémie
* příspěvek na stravování /dovoz obědů
* přestávkovou místnost s kuchyňskou linkou
* možnost individuálního profesního růstu dle zájmu a kvalifikace

Barlett & Cenbright s.r.o.

162 00 Praha 6 - Veleslavín
Česká republika

Kontaktní osoba:
Filip Pešek