Pracovník úklidu - Brno a okolí Brno nebo Brno venkov

Lokalita pracoviště: Brno nebo Brno venkov, Jihomoravský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* Dobrou pracovní morálku, pečlivost, spolehlivost
* Čistý trestní rejstřík

Nabízíme

Společnost Simacek Facility CZ patří k významným poskytovatelům komplexních facility služeb v České republice.

Staňte se součástí společnosti jako PRACOVNICE/K ÚKLIDU. Umíme přizpůsobit úvazky a plánovat směny dle Vašich potřeb a možností.

* od 110 Kč - 150 Kč/hodinu
* úvazek i pracovní doba lze přizpůsobit
* Férové jednání
* Odpovědného zaměstnavatele
* DPP

* Práce je vhodná i pro OZP, ID, MD, seniory, absolventy a další

* Místo výkonu práce: Brno nebo Brno-venkov

Náplň práce

* Úklid kancelářských prostorů, po rekonstrukci

Advantage Consulting, s.r.o. Ostrava

602 00 Brno
Česká republika

Kontaktní osoba:
Monika Kočková