Kontrolor/ka kvality - nástup možný ihned Tachov

Plat: 28000 - 35000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Tachov, Plzeňský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* Znalost v technické nebo technologické oblasti
* Alespoň rok praxe na podobné pozici
* Schopnost vytvářet a analyzovat statistiky
* Znalost měřících zařízení
* Organizační schopnosti

Nabízíme

* Základní mzdu ve výši 28 000 Kč měsíčně
* 25 dní dovolené
* Pracovní smlouva na dobu neurčitou
* Měsíční bonus 10% ze zákl.mzdy
* Příplatek za noční směny 25%
* Příplatek za práci o víkendu 30%
* Příplatek za svátek 200%
* Příplatek za pracovní prostředí 15%
* Vánoční / dovolenkový bonus - 100% ze základní mzdy
* Příspěvek na dopravu 3 Kč/km (hrazeny obě cesty, do zaměstnání i zpět domů) – při dojíždění nad 10 km
* Stravenky 120,-Kč/den
* Firemní akce (vánoční večírek, den dětí)
* Nástup přímo pod firmu do kmene

Náplň práce

Co bude náplní práce?
* Sledování kvality produktů na výrobní/ technologické lince a ve specifických výrobních fázích
* Měření/ odběr vzorků dle plánu kontroly kvality
* Příprava hotových výrobků do skladu
* Reporting
* Oprava drobných poruch měřících zařízení
* Provádění technických zkoušek a testů mobility podle plánu odběru vzorků
* Asistence při implementaci a údržbě integrovaných systémů řízení, provádění interních auditů dle potřeby

Hofmann Personal

Kontaktní osoba:
Marika Špringlová