Shipping specialista (logistik) Plzeň-jih

Plat: 40000 - 53000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Plzeň-jih, Plzeňský
Aktualizováno před 2 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání
7+ let praxe v shippingu/spedici/distribuci/logistice
velmi dobrá znalost AJ (denní ústní komunikace s partnery v zahraničí + s centrálou)
znalost celní problematiky (tarify, cla, Incoterms, akreditivy apod.)
pokročilé znalosti MS Excel
zkušenost s ERP systémy
optimistický přístup a vztah k oboru logistiky

Nabízíme

uplatnění v zavedené výrobní firmě
rodinné prostředí
menší pracovní kolektiv 3 lidí
5 týdnů dovolené
obědy zdarma
příspěvek na dopravu formou kilometrovného
příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
podpora jazykových kurzů
pravidelné firemní akce a další
lokalita práce: 10 minut od Plzně

Náplň práce

kompletní zajištění přeprav od A do Z (do zemí mimo EU) – jedná se o prostředí výrobní firmy s malosériovou produkcí (rozměrově větší celky, přeprava zejména silniční a námořní, většinou expedice v pravidelných intervalech, případně ah doc podle jednorázové objednávky)
koordinace veškerých činností souvisejících s expedicí výrobků firmy (balení, spedice)
celní dokumenty a certifikáty (skrze celního zástupce)
zodpovědnost za termíny a včasné dodání (přímý kontakt se zákazníkem)
kontrola přepravních nákladů + příprava podkladů pro fakturace
reporting skrze firemní ERP systém (na týdenní/měsíční bázi)
vykazování výnosů na základě Incoterms
maticová struktura řízení (disciplinární nadřízený na české pobočce firmy + oborový vedoucí na centrále v zahraničí)

iRecruit, s.r.o.

30101 Plzeň
Česká republika

Kontaktní osoba:
Luděk Kantor