Obchodník pro oblast průmyslové automatizace a logistiky Jižní a střední Morava, jižní Čechy, Vysoč

Lokalita pracoviště: Jižní a střední Morava, jižní Čechy, Vysoč, Moravskoslezský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* Prokazatelná praxe v obchodě (s technickými komoditami)
* Ochota se učit nové věci - průmyslová automatizace, logistické systémy
* Ochota cestovat (2-3 dny v týdnu být na cestách)
* Výborné komunikační a vyjednávací dovednosti včetně navazování kontaktu a vztahů, udržení zajímavé a nenudné konverzace, obhájení své nabídky, schopnost zaujmout a přesvědčit
* Orientace na výkon a výsledek, sebeřízení a disciplína
* Anglický jazyk na komunikativní úrovni - poslední kola VŘ budou vedena se zahraničními manažery, v běžné praxi bude obchodník používat AJ v komunikaci s centrálou a zahraničním managementem
* Hledá se člověk, který nefluktuuje, ale který preferuje dlouhodobou práci.

Nabízíme

* Odpovídající ohodnocení zahrnující fixní a variabilní složku ve vazbě na měřitelné výsledky
* Automobil i k osobnímu použití
* 25 dnů dovolené
* Stravenky
* Firemní individuální kurzy AJ

Náplň práce

* Obchodní činnost ve svěřeném regionu tj. konzultace se zákazníky.na jejímž základě jsou navrženy varianty řešení, po vyhodnocení variant zákazníkem, obchodník zpracovává cenovou nabídku
* Péče o stávající zákazníky a řešení jejich nových potřeb
* Akviziční činnost - jednání s potenciálními zákazníky
* Spolupráce s technickým oddělením

Specialist Service, s.r.o.

70900 Ostrava - Mar. Hory
Česká republika

Kontaktní osoba:
Jindřiška Karásková