Stavbyvedoucí - specializace mosty Hradec Králové

Lokalita pracoviště: Hradec Králové, Královéhradecký
Vloženo před 3 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- prokazatelnou praxi v organizaci a řízení mostních staveb
- orientace v projektové dokumentaci mostních staveb
- autorizace v oboru vítána
- uživatelská znalost práce na PC
-ŘB sk. B
- rozhodnost, samostatnost, zodpovědnost, loajalitu

Nabízíme

- nadstandardní mzdové podmínky
- zázemí stabilní společnosti
- možnost seberealizace, kariérního růstu a dalšího vzdělávání
- nadstandardní mzdové ohodnocení
- zaměstnanecké benefity: např. týden volna navíc, stravenky, příspěvek na životní pojištění a na doplňkové penzijní připojištění
- služební automobil i k soukromým účelům

Náplň práce

- řízení prací na stavbě
- externí komunikace s objednatelem a jeho zástupci, projektantem, úřady atd.

FreeCon s.r.o.

41501 Teplice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Jiří Miča   +420 731 488 853