Referent datové podpory Excel Říčany

Plat: 25000 - 30000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Říčany, Středočeský
Vloženo před 3 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- SŠ min.
- pohodového člověka, který se nebojí práce a používá selský rozum
- EXCEL a LOGICKÉ MYŠLENÍ , MS Office
- čistý TR
- praxe na pozici referenta/ Excel

Nabízíme

HPP - neurčitá
- Bonusy
- Stravenky 100/den - stravné
- 25 dní dovolené
- Penzijní připojištění
- Stabilní společnost, HPP na dobu neurčitou
- ¾ a ½ odměna dvoj násobku tvého platu
- Zaručíme ti, že tvoje mzda bude v nárůstu než doposud a tvoje změna bude ta nejlepší volba

Náplň práce

- profesionálně a přesto přátelsky komunikovat s jinými lidmi, z ostatních oddělení naší společnosti
- zpracovávat data na základě požadavků produktového oddělení
- z pravidelné administrativní podpory oddělení zabývajícím se vývojem a logistikou, cenou, popis produktu, práce v Excelu

MSG - BK

Praha 1
Česká republika

Kontaktní osoba:
Jana Krejčová   606664207