Operátor logistiky- navýšení mzdy o 10% Dobříš

Plat: 33000 - 38000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Dobříš, Středočeský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Společnost DOOSAN BOBCAT je jednou z nejznámějších světových značek na poli kompaktních stavebních stojů a těžké stavební techniky. Ve výrobním závodě v Dobříši (v dojezdu 20 minut z Prahy) vyrábíme kompaktní stroje, mini-bagry a mini-nakladače.

co vám nabídneme
nástupní mzdu ve třísměnném provozu až 28 000 Kč, maximální mzdu až 34 100 Kč
možnost navýšení mzdy až třikrát za rok
nadstandardní příplatky za směnný provoz
nadstandardní příplatky za přesčasy
svozovou autobusovou dopravu ze směrů Sedlčany, Příbram, Hořovice, Praha - Modřany
5 týdnů dovolené
příspěvek na penzijní připojištění ve výši 3% hrubé mzdy
dotované závodní stravování, případně stravenky
pitný režim v celém areálu
možnost kariérního růstu
firemní akce
výhodnější volání i pro členy rodiny
finanční odměny ve výši 15 000 - 30 000 Kč za doporučení nového kolegy

co od vás očekáváme
-samostatnost, pečlivost a spolehlivost
fyzickou zdatnost
praxe ze skladu výhodou, nikoliv podmínkou
možnost práce ve směnném provozu

jak se přihlásit
Zaujala Vás tato pozice? Skvělé - teď už zbývá jen odpovědět:-)

Stiskněte tlačítko "Odpovědět" a vyplňte kontaktní formulář na následující straně. Připojte svůj životopis, pokud jej máte, případně další požadované dokumenty.

Jakmile dostanu Vaši odpověď, prostuduji si Vaše materiály a poté Vás budu informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

V případě jakýchkoliv dotazů mne neváhejte kontaktovat.
Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku našich otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Přeji Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.

Randstad HR Solutions s.r.o.

110 00 Praha 1
Česká republika

Kontaktní osoba:
Úřad *8FB97B94BF57552B75CB5B634AD69EB536B0C227