Dělník zakázkové výroby, až 29.000 Kč, 13. a 14. mzda Jihlava

Plat: 24000 - 29000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Jihlava, Vysočina
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* znalost měření materiálu svinovacím metrem
* manuální zručnost
* ochotu se učit
* fyzickou zdatnost
* ochotu pracovat na 3 směny
* zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost
* zaslání životopisu

Nabízíme

* práci ve třísměnném provozu od pondělí do pátku
* nadstandartní platové ohodnocení – mzda po zaučení až 29.000 Kč
* řada benefitů jako je 13 a 14. mzda
* příspěvek na dopravu
* stravenkový paušál – 137 Kč/den
* výkonovou prémii až 3.000 Kč
* odměnu za docházku 1.000 Kč
* odměnu za kvalitu 500 Kč
* příplatek 100 Kč/hod za práci přesčas (při splnění min.2 hod práce přesčas)
* autobusy k nám jezdí na každou směnu i z ní
* přestávky v práci nad rámec ZP – hrazené zaměstnavatelem
* firemní akce pro zaměstnance
* možnost kariérního postupu
* týden dovolené navíc

Náplň práce

Chcete mít volné víkendy a vydělávat až 29.000 Kč měsíčně? Chcete čerpat řadu benefitů jako je 13 a 14. mzda, příspěvek na dopravu, stravenkový paušál – 137 Kč/den, výkonové i osobní prémie, odměnu za docházku a kvalitu, týden dovolené navíc?
* jednoduchá manuální práce v zakázkové výrobě
* místo výkonu práce: Jihlava

O.K. AUTOMOT, s.r.o.

586 01 Jihlava
Česká Republika

Kontaktní osoba:
Kateřina Nováková