HR Manager Hradec Králové okres

Plat: 70000 - 80000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Hradec Králové okres, Královéhradecký
Vloženo před 8 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

M/Ž, SŠ/VŠ, min. 5 let na obdobné pozici ve výrobní společnosti!!, zkušenosti v mezinárodním prostředí velkou výhodou, aktivní znalost AJ podmínkou, výborná znalost práce na PC (zkušenosti v modulech personalistiky výhodou)

* dobrá orientace v Zákoníku práce

* znalost personálních činností od zahájení po ukončení pracovního poměru

* výborné komunikační a organizační dovednosti

* ŘP sk. „B“

Nabízíme

* finanční ohodnocení cca 70 - 80tis. Kč

* práce ve výrobní společnosti o velikosti nad 100 zaměstnanců

* přátelský kolektiv

* velmi zajímavá perspektiva kariérního růstu v rámci mezinárodní skupiny

Náplň práce

* plánování vzdělávání a rozvoje zaměstnanců + jeho organizace

* recruitment středního a vyššího managementu

* personální administrativa (příprava smluv, dohod, popisu pozic …)

* příprava podkladů pro externí mzdovou účtárnu

* příprava a revize personálních směrnic

* spolupráce s BOZP

* reporting

* pracovně-právní poradenství

* vstupní školení, organizace lékařských prohlídek, adaptace nových zaměstnanců, …

* zodpovědnost za nastavování HR procesů ve společnosti

* problematika GDPR - vlastní systém v AJ jazyce v rámci mezinárodní skupiny

* účast na projektech rozvoje a modernizace firmy

Personal Consult s.r.o.

S. K. Neumanna 1257
50002 Hradec Králové
Česká republika

Kontaktní osoba:
Alena Lhotáková   777 136 052