Prac. vnitřní pošt. služby jen OZP (4 hod./den) - Praha 10 Praha 10 Malešice

Plat: 110 Kč za hodinu
Lokalita pracoviště: Praha 10 Malešice, Hlavní město Praha
Vloženo před 2 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Firma: EDM (Entre Direct Marketing) s.r.o.
Místo pracoviště: Praha 10, Malešice
Mzda: 110,- Kč/hod
Pracovní poměr: Práce na zkrácený úvazek (20 hod. týdně).
Smluvní vztah: Pracovní smlouva (na dobu určitou), s možností prodloužení na dobu neurčitou
Vzdělání: SOU nebo SOU s maturitou
Jazyky: Čeština
Benefity: bonusy, příspěvek na stravování
Vhodné pro: OZP s docházením do firmy
Druh práce: Administrativa, lehká manuální činnost

Nabízíme

Tato pozice je vymezena pro osoby zdravotně postižené v INVALIDNÍM DŮCHODU.
Práce na poloviční úvazek (20 hod./týden)
Pracovní smlouva na HPP na dobu určitou, s prodloužením v případě spokojenosti na dobu neurčitou
Hodinová mzda 110,-Kč/hod
Benefity: bonusy, příspěvek na stravování, Benefitní poukázky
Sick day
Pracoviště: Praha
Nástup - ihned

Náplň práce

Zpracování listovních zásilek od klientů, třídění dle PSČ, razítkování, počítání, frankování, zadávání počtů zásilek do počítače, jednoduchá administrativa, lehká manuální činnost, práce v kanceláři.

EDM (Entre Direct Marketing) s.r.o.

Praha 9
ČR

Kontaktní osoba:
Ondřejka Stechr   773 765 545