Obsluha horizontky WHN13 - pouze s praxí - velká odměna (30 - 32.000 Kč) Žďár nad Sázavou

Plat: 30000 - 32000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Žďár nad Sázavou, Vysočina
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* min. vyučen - nejlépe technické vzdělání * praxe na horizontální vyvrtávačce WHN * znalost čtení technické dokumentace * ochota práce na 2 směny (ranní, odpolední - bez nočních směn)

Nabízíme

* zázemí rodinné firmy s tradicí * práci v dynamickém kolektivu v příjemném pracovním prostředí * možnost osobního a profesního růstu * atraktivní finanční odměňování a širokou škálu zaměstnaneckých výhod * pracovní smlouvu na dobu neurčitou * příspěvek na pohonné hmoty * plně hrazené obědy zaměstnavatelem

Náplň práce

Práce bez nočních směn!* obsluha CNC * práce na CNC horizontální vyvrtávačce WHN 13 * programování v ŘS * práce s výkresovou dokumentací * práce s měřidly * kontrola odvedené práce

Jobs Contact Consulting, s.r.o.

602 00 Brno
Česká republika

Kontaktní osoba:
Lenka Henzlová   00420720077356