Podlahář - s námi už od podlahy Tlučná

Lokalita pracoviště: Tlučná, Plzeňský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Jsi manuálně zručný, nebojíš se práce a láká tě zaměstnání pro ryze českou firmu, zabývající se realizací průmyslových podlah?
Výborně, pošli mi svůj životopis, ať zjistíme, zda jsi ten pravý.

Manuální zručnost
Fyzická zdatnost
Ochota a schopnost učit se novým věcem (vše potřebné tě naučíme)
Spolehlivost a týmovost
Chuť a ochota od práce neodejít, dokud není hotovo
Smysl pro dotahování práce do konce
ŘP sk. B (výhodou C a E)

Nabízíme

Mzda 140 - 200Kč/hod dle zkušeností
Stravenky v hodnotě 100 Kč
V případě zakázky ve vzdálenosti nad 40 km - cestovní náhrady
Příspěvěk na důchodové pojištění 1000Kč za měsíc
Vánoční odměny
A další podle toho, jak s tebou budeme spokojeni

Náplň práce

Veškeré práce spojené s realizací průmyslových podlah
Příprava podkladu na danou zakázku v zázemí firmy - tryskání, broušení, dobrušování
Aplikace podkladu - lití průmyslových podlah
Cestování s partou v dojezdové vzdálenosti od firmy
V případě, že bude zakázka dál od Plzně je firmou zařízené ubytování
Nástup do kmene společnosti

ManpowerGroup s.r.o.

Ottova 402
Rakovník
Česká republika

Kontaktní osoba:
Lucie Eretová