Metodik/čka OPŽP – SFŽP ČR Praha

Plat: 28000 - 41000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Vloženo před 2 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• VŠ vzdělání magisterského stupně;
• státní občanství ČR, popř. cizí státní občanství (občanství jiného členského státu EU nebo občanství státu, který je smluvním státem Dohody o Evropském hospodářském prostoru);
• trestní bezúhonnost;
• svéprávnost;
• zdravotní způsobilost;
• uživatelskou znalost práce na PC (Microsoft Office);
• schopnost pracovat samostatně ale i týmovou spolupráci;
• velmi dobré komunikační a organizační schopnosti;
• pečlivost.

Nabízíme

• služební poměr na dobu neurčitou;
• platové zařazení dle nařízení vlády č. 304/2014 Sb., o platových poměrech státních zaměstnanců (13. platová třída v rozpětí 27 980 – 41 290 Kč dle dosažené praxe);
• nenárokové složky platu (osobní příplatek v závislosti na schopnostech, dovednostech a výkonu, mimořádné a motivační odměny v návaznosti na plnění stanovených úkolů);
• perspektivní a zajímavou práci v příjemném prostředí a kolektivu.

Benefity:

• 5 týdnů dovolené;
• 2 dny placeného volna pro rodiče dětí do 10-ti let věku;
• 5 sick days;
• 4 dny home – office za rok;
• stravenkový paušál;
• Fond kulturních a sociálních potřeb (8.400,- Kč);
• pružná pracovní doba;
• jazyková výuka na pracovišti (možnost výběru z AJ, NJ, FR);
• možnost dalšího vzdělávání a osobního rozvoje;
• akce pro děti zaměstnanců (Dětský den, Mikulášská …)
• zaměstnanecké sportovní akce a teambuildingy;
• účast na odborných exkurzích.

Náplň práce

• Sjednocování a úprava pracovních postupů souvisejících s realizací OPŽP 2014-2020 a OPŽP 2021 - 2027, stanovování koordinačních postupů a procesů;
• Zpracování metodik, manuálů, instrukcí, návodů, pokynů, procedurálních postupů a pravidel pro OPŽP. Vytváření předpisů s celostátní působností v rámci činností, které příslušejí provádět Řídicímu orgánu OPŽP, jejichž výkon Řídicí orgán ze svých činností vyčlenil Delegační dohodou Zprostředkujícímu subjektu OPŽP;
• Spolupráce s MŽP a MMR na implementaci a úpravách MS2014+ pro OPŽP 2014-2020, resp. MS2021+ pro OPŽP 2021-2027 (dále jen „MS“). Zajišťování metodické podpory pro pracovníky SFŽP pro práci v MS. Nastavování pravidel administrace projektů OPŽP v návaznosti na funkcionality MS;
• Poskytování metodických výkladů právních aktů EU, národní legislativy, jednotného metodického prostředí a pokynů OPŽP;
• Podílení se na administraci nesrovnalostí, poskytování metodické podpory při zpracování podkladů pro hlášení nesrovnalostí a následně při řešení postupů souvisejících se vzniklými nesrovnalostmi a jejich následky;
• Spolupráce na zpracování informací pro vedení SFŽP, Řídicí orgán OPŽP, Evropskou komisi. Podílení se na zpracování podkladů pro hodnocení OPŽP.

Státní fond životního prostředí České republiky

140 00 Praha 4
Česká republika

Kontaktní osoba:
Mgr. Lenka Langrová