Technik správy nemovitostí Uherský Brod - okres Uherské Hradiště (ZL a JM kraj)

Lokalita pracoviště: Uherský Brod - okres Uherské Hradiště (ZL a JM kraj), Zlínský
Vloženo před 5 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• SŠ/VŠ, nejlépe stavební
• praxe výhodou
• pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, komunikativnost a pracovitost
• řidičský průkaz
• práce s PC (MS Office, internet)
• organizační schopnosti

Nabízíme

• zázemí stabilní stavební společnosti
• zajímavou práci v přátelském pracovním týmu
• motivující finanční ohodnocení
• firemní benefity – stravenky, příspěvek na penzijní a životní pojištění
• možnost seberealizace a profesního rozvoje

Místo výkonu práce: Uherský Brod - okres Uherské Hradiště (ZL a JM kraj)

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 8. 5. 2021. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Náplň práce

Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost 3V & H s.r.o., která vznikla v roce 1992 jako rodinná stavební a obchodní společnost. Působí především na Moravě: sídlo společnosti s prodejnou stavebnin se nachází v Uherském Brodě, další provozovnu má společnost v Brně Modřicích.

Náplň práce:
• prohlídky nemovitostí a zjišťování jejich stavebně technického stavu, následně objednávání oprav a rekonstrukcí
• evidence a objednávky revizí a kontrol technických zařízení, následně objednávání odstranění závad
• vedení technické dokumentace
• příprava a organizace výběrových řízení na větší opravy
• jednání s dodavateli prací a služeb a kontrola jejich činnosti
• zpracování podkladů pro realitní činnost a vyúčtování služeb

JOBSYSTEM s.r.o.

Sokolovská 106/42
18600 Praha 8
Česká republika

Kontaktní osoba:
Personální asistentka   +420 721 280 719