IT manažer s angličtinou (70 - 85.000 Kč) Ústí nad Labem

Lokalita pracoviště: Ústí nad Labem, Ústecký
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* Praxi v oboru na obdobné pozici ve výrobní společnosti
* Pokročilou znalost angličtiny písmem i slovem
* VŠ technického zaměření
* Analytické myšlení a obecnou orientaci v IT

Nabízíme

Jste zkušeným IT manažerem a rád se stavíte vstříc novým výzvám? Ovládáte angličtinu na pokročilé úrovni a chcete se podílet na projektech globálního rozsahu? Orientujete se v metodologii projektového řízení? Pak neváhejte a pošlete nám svůj životopis ještě dnes!

* Možnost kariérního a osobního růstu
* Podporu dalšího odborného i jazykového vzdělávání
* Účast na mezinárodních projektech a cestování
* Pružnou pracovní dobu
* 5 týdnů dovolené
* Příspěvek na stravování a sport

* Lokalitu: Chomutov

Náplň práce

* Participace na definování IT procesů
* Vedení týmu specialistů
* Zodpovědnost za výsledky a průběh projektů
* Analýza problémů a návrh řešení
* Komunikace se zahraničními dodavateli

Advantage Consulting, s.r.o. Ostrava

602 00 Brno
Česká republika

Kontaktní osoba:
Nikola Benešová