Vedoucí nákupu suroviny - potravinářství Nezařazeno

Lokalita pracoviště: Nezařazeno, Jihočeský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Potravinářská společnost, zabývající se výrobou mražených produktů, přijme Vedoucího nákupu suroviny.

- SŠ / VŠ vzdělání (zaměření na agronomii nebo potravinářství velkou výhodou)
- Velmi dobré organizační a komunikační schopnosti
- Komunikativní znalost NJ nebo AJ podmínkou
- Praxe v oboru (zemědělství / potravinářství)
- Znalost práce na PC
- ŘP sk. B - ochota občasného cestování

Nabízíme

- Zajímavou, stabilní pracovní příležitost
- Motivační finanční ohodnocení dle praxe
- Služební automobil
- 5 dnů dovolené navíc
- Příspěvek na stravné
- Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
- Nástup možný ihned

Náplň práce

- Nákup zemědělské suroviny v požadovaném množství a kvalitě
- Vyhledávání dodavatelů (zejména v zahraničí), uzavírání smluv na dodávky
- Velmi úzká spolupráce s výrobou
- Koordinace a zajišťování plynulého zásobení výroby surovinou

ManpowerGroup s.r.o.

Ottova 402
Rakovník
Česká republika

Kontaktní osoba:
Marie Valentová