Elektromechanik na 2 směny, nástup ihned Brno

Lokalita pracoviště: Brno, Jihomoravský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Je pro Vás zajímavá velká a stabilní společnost? Hledáte rozmanitou práci? Aktuálně hledáme pracovníky na montáž rozvaděčů s potřebnou vyhláškou 50/78 sb. Více volných pozic, různé náplně práce. Zašlete Váš životopis pro více informací.

co vám nabídneme
- práci v moderní světoznámé a stabilní společnosti
- 2 směny
- víkendy volné
- mzdu až 27.000 Kč měsíčně dle pozice
- směnné příplatky nad rámec zákoníku práce
- příspěvek na dopravu 500 až 1500 Kč dle vzdálenosti
- možnost navýšení mzdy po zkušební době
- 5 týdnů dovolené
- dotované stravování v závodní jídelně za symbolickou cenu
- možnost práce přesčas za nadstandardní příplatky
- perfektní dostupnost MHD

co od vás očekáváme
- schopnost pracovat podle zadaných úkolů
- týmového ducha
- pracovitost
- zkušenost v obsluze strojů nebo výrobě výhodou

jak se přihlásit
Zaujala Vás tato pozice? Skvělé - teď už zbývá jen odpovědět:-)

Stiskněte tlačítko "Odpovědět" a vyplňte kontaktní formulář na následující straně. Připojte svůj životopis, pokud jej máte, případně další požadované dokumenty.

Jakmile dostanu Vaši odpověď, prostuduji si Vaše materiály a poté Vás budu informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

V případě jakýchkoliv dotazů mne neváhejte kontaktovat.
Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku našich otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Přeji Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.

Randstad HR Solutions s.r.o.

110 00 Praha 1
Česká republika

Kontaktní osoba:
Alice Spáčilová