Interim skladový specialista - 6 měsíců (35 - 43.000 Kč) Turnov

Lokalita pracoviště: Turnov, Liberecký
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* SŠ vzdělání
* praxi ve skladu
* zkušenosti s nastavením procesů ve skladě
* zodpovědnost

Nabízíme

Jste člověk, který se vyzná ve skladu a nebojí se nastavit procesy? Máte chuť pustit se do projektu, který bude trvat zhruba 6 měsíců?

Pokud ano, zašlete mi svůj životopis ještě dnes!

Mezinárodní strojírenská společnost hledá nového kolegu/kolegyni na pozici:

INTERIM SKLADOVÝ SPECIALISTA - 6 MĚSÍCŮ (35 - 43.000 Kč)

* zázemí stabilní společnosti a
* 5 týdnů dovolené
* dotované obědy
* kafeterii
* jazykové a odborné vzdělávání
* teambuildingy a přátelské prostředí
* občerstvení na pracovišti
* zvýhodněný mobilní tarif i pro členy rodiny

* místo výkonu práce: Turnov

Náplň práce

* nastavení veškerých procesů
* práce s ERP systémem
* administrativní činnost
* kooperace s ostatními odděleními

Advantage Consulting, s.r.o. Ostrava

602 00 Brno
Česká republika

Kontaktní osoba:
Andrea Bobková