Programátor CNC strojů – servisní technik Junior PR - Říčany Praha

Plat: 30000 - 35000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Baví Vás práce s CNC stoji? Máte již zkušenosti jako obsluha či programátor CNC strojů? Chcete se dále rozvíjet a učit nové věci?
V budoucnu se můžete stát i servisním technikem CNC strojů!
- Budete ovládat řezací CNC stroje tak, aby byl náš zákazník spokojen
- Čeká Vás jednoduchá tvorba programů a jejich úprava
- Nemine Vás ani tvorba technologických postupů a návodek
- Časem se můžete stát i servisním technikem CNC strojů!

Nabízíme

- Hledáme člověka, který již má zkušenosti jako obsluha či programátor CNC strojů
- Měl/a byste být iniciativní osobnost s nadšením pro práci a produkt
- Požadujeme spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost
- Znalost některého z řídících systémů výhodou!

Náplň práce

- Jsme stabilní společnost, která se rozvíjí i této době
- Dostanete služební automobil, telefon i notebook
- Hladovka Vám nehrozí, protože Vám dáme stravenky
- Čekají Vás 4 týdny dovolené a více je na domluvě!

ProfesKontakt, s.r.o.

Praha 7
Česká republika

Kontaktní osoba:
Kamila Teplá   702 029 427