Referent pro výrobní společnost - nástup do kmene - ihned Prostějov

Plat: 33000 - 40000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Prostějov, Olomoucký
Aktualizováno před 8 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- SŠ či VŠ ekonomického popř. technického směru
- AJ na komunikativní úrovni (NJ výhodou)
- praxe na podobné pozici vítána, zkušenost v rámci logistických procesů či nákupu také
- znalost práce na PC
- ochota pracovat flexibilně, učit se novým věcem

Nabízíme

- HM ve výši 33.000 – 40.000 CZK
- půlroční bonus z hospodářského výsledku firmy vyplácen v červnu a prosinci
- příspěvek na stravné
- dovolená 25 dní
- možnost kariérního růstu

Náplň práce

Pro klienta orientujícího se na výrobu v automobilovém průmyslu hledáme vhodné uchazeče na pozici referenta na HPP s nástupem do kmenu. Nejedná se o agenturní zaměstnávání – smlouva, mzda, podmínky spolupráce a také benefity jsou zajištěny přímo společností.

Popis pracovní činnosti:
- komunikace s interními klienty a jejich rozvoj, sledování zakázek a jejich evidence
- komunikace s nákupem, výrobou, logistikou o nových zakázkách a jejich realizaci včetně sledování materiálu, výrobního
postupu v rámci realizace, komunikace s klientem a reporting nadřízenému
- komunikace s klienty – Anglický jazyk nutností – zpracování nabídek, jejich úpravy, prezentace managementu a klientovi
(čtení základní dokumentace velkou výhodou)
- práce samostatně a také v týmu, služební cesty max. 10 x během roku

Lead - Project Advices s.r.o.

Dobrá
Česká Republika

Kontaktní osoba:
Petra Tejnorová