Rozvozce dokumentů / asistent/ka našich zákazníků / i pro mladé Frýdek Místek

Plat: 28900 - 36400 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Frýdek Místek, Moravskoslezský
Aktualizováno před měsícem

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Co bys měl/a splňovat ty?


* dobré komunikační znalosti,

* chuť pracovat,

* zodpovědnost.

Nabízíme

Proč pracovat u nás?


* jistota stabilní práce s plným příjmem i v období omezení (pandemie),

* garantovaná mzda + neomezené denní, týdenní i měsíční odměny,

* kvalitní zaškolení včetně pomoci po celou dobu spolupráce ZDARMA,

* dlouhodobá spolupráce včetně kariérního rozvoje.

Náplň práce

Do naší mladé společnosti hledáme nové tváře na pozici asistenta pro naše zákazníky. Řídíme se tím že „učený z nebe nespadl“ proto máme systém postavený tak, že tě všechno zvládneme sami naučit a nezáleží nám na tvých zkušenostech ani znalostech, ale je pro nás důležité, že máš chuť pracovat.

Pokud chceš dělat práci, která dává smysl, trávíš dny na cestách a jen velice výjimečně sedíš v kanceláří tak jsi našel správný inzerát a věnuj nám pár chvilek čtením a zasláním životopisu.

Na této pozici budeš zpravidla ráno docházet do kanceláře, ale jen od pondělí do pátku, víkendy a svátky jsou samozřejmě volné. V kanceláři si budeš přebírat jednotlivé úkoly na daný den, které případně budeš plnit skrze osobní, telefonickou anebo e-mailovou komunikaci s našimi klienty, velice často si osobně za klientem vyrazíš, to buď díky řidičského oprávnění anebo přiděleného kolegy, samozřejmě že služebním vozidlem které případně využíváš i o víkendu ZDARMA.


PAT GROUP s.r.o.

Ostrava
Česká Republika

Kontaktní osoba:
Ondřej Děcký  


Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace