Manažer prodeje/obchodní zástupce – stavebnictví Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno před 8 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Co budete dělat:

Aktivně vyhledávat nové obchodní příležitosti oblasti výstavby i rekonstrukcí – občanská, průmyslová, bytová, komerční (až 70% náplně práce)
Pravidelně sledovat vypsané zakázky na veřejných portálech
Pečovat o stávající zákazníky
S rozpočtáři připravovat podklady pro výběrová řízení, včetně státních zakázek
Spolupracovat s realizačním týmem při plnění zakázek až po jejich předání
Napřímo vést 3 rozpočtáře + referentku

Co k této práci potřebujete:

Zkušenosti na obchodní pozici v oboru stavebnictví
Vlastní adresář s kontakty - vítán
Min. SŠ vzdělání, obor stavební
Zkušenosti s přípravou obchodních zakázek v oboru – včetně kalkulací
Zkušenosti s výběrovým řízením v rámci státních zakázek - vítána
Povědomí o stavebním zákoně
Aktivní přístup a vnitřní motivaci
ŘP sk. B – aktivní řidič (časté cestování)

Co ještě nabízíme:

Možnost pracovat pro ryze českou společnost s pevným postavením na trhu
Vysokou míru autonomie v rámci náplně práce i pracovní doby
Otevřenou a příjemnou firemní kulturu
5 týdnů dovolené, 2 dny zdravotní volno
Stravenky nebo příspěvek na stravování
Další benefity: https://www.eltodo.cz/kariera/co-u-nas-najdete/benefity/

ELTODO, a.s.

142 01 Praha 4
Česká republika

Kontaktní osoba:
Úřad *8FB97B94BF57552B75CB5B634AD69EB536B0C227