Operátor strojů a zařízení - náborový příspěvek, měsíční bonusy Karviná

Plat: 24000 - 28000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Karviná, Moravskoslezský
Aktualizováno před 9 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- vzdělání základní nebo SOU
- manuální zručnost, samostatnost, pečlivost
- 100% docházku
- dobrý zdravotní stav

Nabízíme

- náborový příspěvek až 12 000 Kč
- motivující finanční ohodnocení, měsíční prémie a odměny
- dotovaná strava i doprava
- půlroční a roční bonusy
- zaměstnání v dynamické společnosti
- odborné zaškolení
- autobusy z Karviné a Havířova zdarma (svozový autobus)
- poskytnutí bytu nebo ubytování za výhodné ceny
- dovolená 5 týdnů
- další benefity podle délky pracovního poměru

Náplň práce

- obsluha lakovací linky, navěšování a svěšování dílů na lakovací linku
- obsluha stroje při kompletaci výroby kovových dílů
- kontrola finálního produktu a následné balení

Jedná se o třísměnný provoz.

Nástup IHNED.

Místo výkonu práce: Český Těšín

Workado, s.r.o.

702 00 Moravská Ostrava
Česká republika

Kontaktní osoba:
Kateřina Kuzniarská   601 251 351