Správce/správkyně počítačových sítí Praha

Plat: 25000 - 30000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Vloženo před 14 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- administrátorská úroveň znalostí OS Windows a MacOS podmínkou (konfigurace sítě a tiskáren, instalace programů)
- alespoň základní znalosti protokolu TCP/IP, OS Linux, SQL
- řidičský průkaz sk. B
- ochota učit se novým věcem
- analytické myšlení, pečlivost, spolehlivost, komunikativnost a příjemné vystupování
- znalost anglického jazyka výhodou
- dostupnost na mobilním telefonu a e-mailu, flexibilita

Nabízíme

Různorodá práce v ryze české firmě (25 let na trhu) rodinného charakteru s milým kolektivem a osobním přístupem.
Možnost pružné pracovní doby či zkráceného pracovního úvazku podle dohody.
K dispozici mobilní telefon, notebook a služební vůz.

Náplň práce

- správa počítačů a sítí a jejich dohled
- podpora koncových uživatelů
- konfigurace síťových zařízení

TouchWARE, s.r.o.

Praha
Česká republika

Kontaktní osoba:
Drahomíra Vandrovcová