Operátor/ka ihned na HPP Kralupy nad Vltavou

Plat: 25000 - 27000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Kralupy nad Vltavou, Středočeský
Aktualizováno před 6 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Čím nás zaujmete:
- základní vzdělání / SOU / Odborné vzdělání vyučen – výhodou
- MANUÁLNÍ ZRUČNOST s chutí do práce, PEČLIVOST, SAMOSTATNOST, SPOLEHLIVOST
- SCHOPNOST OBSLUHY strojů a zařízení
- schopnost přijímat nové poznatky, flexibilita
- předchozí zkušenost ve výrobní společnosti - výhodou
- aktivní přístup k práci a zájem o dlouhodobou spolupráci

Nabízíme

Nabízíme:
- zajímavé finanční ohodnocení a 13.plat
- práce na HPP, pracovní smlouva na dobu neurčitou
- 25 dnů dovolené za kalendářní rok
- 1 den zdravotního volna/sick day za kalendářní rok
- stravenky / příspěvek na stravování
- příspěvek na dopravu
- občerstvení na pracovišti (voda, káva, čaj, ovoce)
- čisté, nové a moderní pracovní prostředí
- firemní pracovní oblečení a jeho údržba – plně hrazena firmou
- firemní akce, očkování proti chřipce
- 1 směnný provoz , pondělí až pátek 6:00 – 14:30 (během r.2021 práce ve směnném provozu)
- obědy dovážené na pracoviště – výběr z několika jídel
- stabilní práce ve stále se rozvíjející společnosti a v rozšiřujícím se týmu
- pozice je vhodná pro muže i ženy
- pracoviště: Kozomín – logistický park CTPark Prague u Kralup n. Vltavou
NÁSTUP IHNED nebo DOHODOU – na dobré uchazeče vždy rádi počkáme

Náplň práce

Vaší náplní práce bude:
- základní obsluha strojů ve výrobě
- výroba komponentů a výrobků dle instrukcí a pracovních pokynů
- obsluha řezacího laseru, svářecího robota v kabině, práškové lakovny, montážní linky,
- montáž polotovarů, obsluha motorové linky
- manipulace s materiálem, díly a výrobky, balení výrobků

METMO s.r.o.

277 45 Kozomín
Česká republika

Kontaktní osoba:
Pančáková   +420606043132