Směnový mistr (M/Ž) Kralupy nad Vltavou, Kozomín

Lokalita pracoviště: Kralupy nad Vltavou, Kozomín, Středočeský
Aktualizováno před 6 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Čím nás zaujmete:
- zkušenosti z výrobního prostředí – podmínkou
- Odborné vzdělání/SŠ vzdělání
- samostatnost, spolehlivost, pečlivost, důslednost
- schopnost obsluhy jednoduchých strojů a zařízení
- schopnost přijímat nové poznatky, flexibilita
- aktivní přístup k práci a zájem o dlouhodobou spolupráci
- zájem o směnný provoz

Nabízíme

Nabízíme:
- zajímavé finanční ohodnocení a 13.plat
- práce na HPP a pracovní smlouva na dobu neurčitou
- 25 dnů dovolené za kalendářní rok
- 1 den zdravotního volna/sick day za kalendářní rok
- stravenky
- příspěvek na dopravu
- občerstvení na pracovišti (voda, káva, čaj, ovoce)
- čisté, nové a moderní pracovní prostředí
- firemní pracovní oblečení a jeho údržba – plně hrazena firmou
- firemní akce
- obědy dovážené na pracoviště – výběr z několika jídel
- stabilní zaměstnání v rychle se rozvíjející společnosti
- možnost růstu v rámci rozšiřujícím se týmu
- pracoviště: Kozomín – logistický park CTPark Prague u Kralup n. Vltavou
- NÁSTUP DOHODOU – na kvalitní a šikovné uchazeče rádi počkáme

Náplň práce

Vaším úkolem a náplní práce bude:
- vedení výrobního týmu operátorů na vyhrazené směně – směnný provoz
- zajistit plnění výrobního plánu s účinným výkonem výrobní směny
- příprava a vydání prvního dílu společně s QC
- zahájit výrobu na základě plánu výroby
- stálé zlepšování výrobní činnosti
- dohled nad dodržováním pracovních a technologických postupů
- nastavení kontroly kvality do výrobního procesu společně s QE
- spolupráce napříč odděleními (kvalita, technologie, sklad a dalšími)
- zajistit pohyby materiálu v systému, rezervaci hotové výroby
- poskytování školení pro operátory
- další úkoly na základě požadavku supervizora

METMO s.r.o.

277 45 Kozomín
Česká republika

Kontaktní osoba:
Pančáková   +420606043132