Office manager Brno

Plat: 28000 - 30000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Brno, Jihomoravský
Vloženo před měsícem

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro významnou společnost, pohybující se v oblasti IT, hledáme vhodné kandidáty, kteří budou splňovat následující požadavky:

- SŠ/VŠ
- Zkušenosti na podobné pozici
- Velmi dobrá znalost a práce s programy MS Word a MS excel a MS Powerpoint
- Perfektní komunikační, prezentační a organizační dovednosti
- Iniciativnost
- Komunikativní znalost AJ

Nabízíme

- Práce pro významnou a stabilní firmu s dlouholetou historií, působící mezinárodně.
- HPP
- 5 týdnů dovolené a další benefity

Náplň práce

- Tvorba a řízení zázemí firmy (návštěvy, drobné provozní nákupy - papírnictví, káva etc.)
- Příprava a realizace drobných samostatných projektů (např. schopnost obejít firmu, zjistit data a informace, udělat z toho výstup,
odprezentovat vedení).
- Pošta (příjem i odeslání).
- Podklady k docházce pro účtárnu a vedení Knihy jízd pro management.
- Zařizování a bookace hotelů, letenek, služebních cest
- Administrativa - kontrola a chystání smluv k podpisu, hlídání Výběrových řízení apod.
- Marketingový sklad – výdej a evidence mkt předmětů a návrh na jejich realizaci

Bénéficielle - Ústí nad Labem

102 00 Praha
Česká republika

Kontaktní osoba:
Petra Ingrová