Obsluha kantýny/bufetu pro náš stravovací provoz v Liberty Ostrava

Lokalita pracoviště: Ostrava, Moravskoslezský
Aktualizováno před 12 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

praxe v oboru vítána
pokud praxi nemáte, nevadí, stačí chuť a ochota učit se novým věcem
zodpovědnost a spolehlivost, dochvilnost, potravinářský průkaz
schopnost týmové práce, pro zákaznický přístup
příjemné vystupování

Nabízíme

zázemí silné, rozvíjející se společnosti
zvýhodněné stravování
transparentní odměňování
přátelský kolektiv
pracovní doba: Po- PÁ (dvousměnný provoz)

Náplň práce

doplňuje bufet a odpovídá za jeho prezentaci, regeneraci a ocenění
doplňuje produkty doplňkového prodeje, odpovídá za jeho vyskladnění, ocenění a vzhled na prodejní ploše
účtuje konzumace strávníkům

GTH catering a.s.

Lidická 323
Beroun
Česká republika

Kontaktní osoba:
Libuše Vacková