Kuchař/ka Alexandria SPA & wellness hotel Luhačovice

Plat: 25000 - 35000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Luhačovice, Zlínský
Aktualizováno před 2 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- zájem o gastronomii a kulinářské trendy, úctu k jídlu a nadšení pro práci
- vyučení nebo praxi v oboru

Nabízíme

- náborový příspěvek 5 000 - 15 000 Kč (podle let zkušeností a praxe)
- stálý profesní růst
- sladěný pracovní a soukromý život
- mzda podle ZP (nejde nic bokem)
- prostředí luxusního čtyřhvězdičkového hotelu v Luhačovicích
- zajištěné ubytování
- příplatky za víkendy a svátky (nad rámec ZP)
- rozšíření znalostí a dovedností díky zahraničním odborným stážím

Náplň práce

- příprava snídaní a večeří formou bufetu pro hotelové hosty
- příprava minutkové a zážitkové gastronomie v À la carte restauraci
- příprava hotelové stravy (pro ubytované)
- příležitost aktivně se podílet na banketech, recepcích nebo podobných kulinářských akcích špičkové úrovně
- dodržování hygienických norem

Pro uchazeče je možnost se podle domluvy směřovat k hotovkové kuchyni, zážitkové kuchyni nebo jako snídaňový či rautový kuchař/ka.

Lázně Luhačovice, a.s.

Lázeňské náměstí 436
Luhačovice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Bc. Michaela Kadlecová