Frézař – ozubář, obsluha konvenční odvalovací frézky Modřice

Plat: 30000 - 35000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Modřice, Jihomoravský
Aktualizováno před 11 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Frézař – ozubář, obsluha konvenční odvalovací frézky – STABILIZAČNÍ BONUS 60.000,-Kč
Obsluha konvenční odvalovací frézky – výroba ozubení odvalovacím způsobem 70% náplně práce. Doplňková činnost – soustružení na konvenčním soustruhu – 30% náplně práce .

Požadujeme:
- POZICE VHODNÁ NA ZAUČENÍ
- Praxe na konvenční frézce, konvenční odvalovací frézce nebo konvenčním soustruhu - VÝHODOU
- Samostatnost, rozhodnost, pečlivost, sebekontrolu
- Schopnost číst technické výkresy
- Ochotu učit se nové věci
- Práce ve 2 směnném režimu
- Termín nástupu do pracovního poměru ihned nebo dle dohody

Nabízíme:
STABILIZAČNÍ BONUS 60.000,-Kč
Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
Odpovídající platové ohodnocení
Zázemí silné zahraniční společnosti
Výkon práce – Modřice u Brna
5 týdnů dovolené
Zdravotní péči rozšířenou o očkování proti klíšťové encefalitidě a chřipce
Stravenkový paušál
Bonusový program a mnohé další

V případě zájmu zašlete svůj podrobný životopis v ČJ na email v.paluchova@cz.bernexgroup.com, kontakt pí. Paluchová 777 779 766.
Adresa: Bernex Bimetall s.r.o., Brněnská 1140, Modřice 664 42

Bernex Bimetall s.r.o.

664 42 Modřice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Vlaďka Paluchová   777 779 766