Nutriční terapeut/ka stravovacího provozu Nemocnice Břeclav

Plat: 30000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Břeclav, Jihomoravský
Aktualizováno před 7 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

odbornou způsobilost k výkonu povolání nutričního terapeuta tj. absolvování některého z těchto oborů:
akreditovaného zdravotnického bakalářského studijního oboru pro přípravu nutričních terapeutů
tříletého studia v oboru diplomovaná dietní sestra na vyšších zdravotnických školách, pokud bylo studium prvního ročníku zahájeno nejpozději ve školním roce 2004/2005,
nejméně tříletého studia v oboru diplomovaný nutriční terapeut na vyšších zdravotnických školách,
nebo střední zdravotnické školy v oboru dietní sestra, pokud bylo studium prvního ročníku zahájeno nejpozději ve školním roce 2004/2005

Nabízíme

zázemí stabilní české společnosti
odpovídající mzdového hodnocení
zvýhodněné stravování

Náplň práce

kontrola a organizace přípravu stravy v souladu s poznatky zdravé a léčebné výživy ve stravovacích provozech zdravotnických zařízení
sestava jídelních plánů, předpis stravy pro jednotlivé diety i pro celé zdravotnické zařízení, včetně propočtů biologické a energetické hodnoty diet podle pravidel ve zdravotnickém zařízení
odborné posouzení sortimentu potravin, technologie pro přípravu stravy -
dohled nad hygienou při expedici pokrmů ze stravovacího provozu
zajištění odborné poradenské činnosti v oblasti klinické výživy

GTH catering a.s.

Lidická 323
Beroun
Česká republika

Kontaktní osoba:
Žaneta Brennerová