Správce budov Tuněchody

Lokalita pracoviště: Tuněchody, Pardubický
Aktualizováno před 5 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

prokazatelné zkušenosti na obdobné pozici
tak trochu od všeho - elektrikář, instalatér, zedník a příbuzné profese
znalost práce na PC a balíčku Microsoft Office
řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

práci na HPP v Tuněchodech
stravenkový paušál
benefit formou 20% slevy na naše zboží
možnost profesního vzdělání

Náplň práce

odborné řemeslné práce při opravách a údržbě svěřených objektů a technického vybavení - údržbářské práce, sklenářské, zednické a zámečnické práce
najímání odborných pracovníků na stavební a údržbářské práce případně provádění příslušných prací a zásahů vyplývajících z těchto předpisů a podmínek
výměna žárovek, zářivek nebo pojistek
hlídání a zajišťování revizí v daných termínech
objednávání havarijních služeb a kontrola výsledků jejich práce
vedení požadovaných evidencí

Expedo s.r.o.

V Kasárnách 909
Vysoké Mýto
Česká republika

Kontaktní osoba:
Zita Svobodová   737 446 573