Operátor výroby - výroba obalových materiálů 24.900,-Kč čistého Bruntál

Plat: 24900 - 35000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Bruntál, Moravskoslezský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- SOU vzdělání nebo 3letá praxe v technické oboru
- Spolehlivost a pracovitost
- Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
- Fyzickou zdatnost a manuální zručnost - vhodné především pro muže
- Dobrý zdravotní stav

Nabízíme

- Náborový příspěvek 5.000Kč* vyplacen při splnění pracovního fondu
- Nástupní mzda 113,-Kč /hod
- 24.900,-Kč čistého vč. diet a příplatků
- Odměny a zákonné příplatky
- 217,-Kč diety za každý odpracovaný den
- Zajištěné ubytování
- Možnost čerpání finančních záloh
- Pravidelný kontakt s koordinátorem naší společnosti
- Proplácené jízdné
- Nepřetržitý provoz

Náplň práce

Pro našeho významného klienta ihned přijmeme pracovníky do výroby obalových materiálů a válcovaných polotovarů.

Nástup možný ihned.

Personal fabric - agentura práce a.s.

Ostrava Přívoz, 702 00
Česká republika

Kontaktní osoba:
Zuzana Staňková   +420 606 780 380