Finanční kontrolor Liberec

Plat: 40000 - 50000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Liberec, Liberecký
Vloženo před měsícem

Popis pracovní pozice

Požadujeme

VŠ/SŠ vzdělání v oblasti účetnictví nebo financí
Znalost AJ
Samostatnost a proaktivní přístup
Minimálně 2 roky praxe na obdobné pozici
Orientace v účetnictví
Znalost MS Excel
Pečlivost, analytické myšlení
Zkušenosti z výrobní společnosti

Nabízíme

Zajímavé mzdové ohodnocení na základě odborných zkušeností a znalostí
Osobní rozvoj díky odborným školením a jazykovým kurzům
5 týdnů dovolené
Flexibilní pracovní dobu
Firemní jídelnu s dotovaným stravným
Bonus za doporučení nového zaměstnance
Věrnostní odměna za odpracovaná léta ve společnosti
Odměna za přítomnost na pracovišti

Náplň práce

Zodpovědnost za fungování finanční organizace agendy v závodě
Kompletní zpracování plánů na úrovni závodu (budgety, forecasty, dlouhodobé plány)
Analýza odchylek skutečnost vs plán plán (rozpočtu, forecastu) a předkládat je managementu
Monitoring provozních KPI závodu a revize akčních plánů s vedením
Sledování klíčových nákladových oblastí v závodě (zejména materiál, personál, režie)
Controlling Investic (CapEx) a management majetku v závodě
Vyhodnocování investičních analýz, plánů úspor a akčních plánů
Reporting v rozsahu stanoveném ředitelem závodu a finančním ředitelem
Aktivní podpora a doporučení při rozhodování managmentu závodu
Zajištění Interního vzdělávání a poradenství managementu společnosti v oblasti financí
Zajištění dodržování standardního procesu měsíční závěrky v závodě.
Prezentace výsledků závodu managementu
Implementace směrnic a pravidel z oblasti správy, compliance, interního kontrolního systému v závodě
Podpora centrálního týmu při kontrolách, auditech, inventurách a ročních účetních závěrkách atd.

People Facility s.r.o.

Plzeň
Česká republika

Kontaktní osoba:
Veronika Greňo   5112.michal.kozel