Specialista BOZP a PO – Mladá Boleslav a okolí

Plat: 35000 - 55000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Mladá Boleslav, Středočeský
Vloženo před měsícem

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro našeho klienta zajišťující BOZP a PO hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici SPECIALISTA BOZP a PO – MLADÁ BOLESLAV a okolí.

Náplň práce

· zajištění prevence rizik v oblasti BOZP a PO

Požadujeme

· vzdělání technického směru

· odbornou způsobilost v oblasti BOZP dle zák. 309/2006 Sb.

· odbornou způsobilost v oblasti PO dle zák. 133/1985 Sb.

· znalost práce s technickou dokumentací

· znalost práce na PC

· ŘP skupiny B – aktivní řidič

Nabízíme

· práci ve stabilní společnosti

· motivující příjem

· zajímavou a perspektivní práci

· možnost osobního rozvoje

· další benefity

· lokalita MLADÁ BOLESLAV a okolí

V případě zájmu zašlete prosím Vaše CV na níže uvedený kontakt. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

JOBSTART s.r.o.

110 00 Praha 1
Česká republika

Kontaktní osoba:
Dagmar Neuwirth   727 931 009