Dřevomodelář - záloha Olomouc

Plat: 30000 - 40000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Olomouc, Olomoucký
Vloženo před 24 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Vyučen v oboru dřevomodelář s praxí a nebo vyučen v jiném podobném oboru s letitou praxí dřevomodeláře

* Vyučen v oboru modelář, truhlář
* Praxe v oboru dřevomodelář
* Zkušenosti z dřevovýroby
* Znalost čtení z výkresové dokumentace
* Manuální zručnost, spolehlivost a pečlivost

Nabízíme

+ zajímavé platové ohodnocení
+ práce na 1 směnu
+ příplatky na stravování formou peněz,
+ hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou po třech měsících
+ možnost pracovního růstu
+ v případě potřeby využití firemního vozidla k osobním potřebám

Náplň práce

* Na základě technických výkresů ručně i strojově vyrábět dřevěné a plastové modely a formy
* Práce je na konvenčních stolařských strojích (řezání, tvarování, vrtání a broušení)
* Práce s technickými měřidly
* Příprava a úprava surovin a materiálů pro výrobu modelů a forem
* Ruční obrábění dřevěných a plastových materiálů

RS - NOVA, a.s.

U panelárny 594
Olomouc
Česká republika

Kontaktní osoba:
Rostislav Jurenka