Řidič odtahové služby: 45 000,-Kč (ihned) Praha

Plat: 40000 - 50000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Řidičské oprávnění skupiny B + E
Zkušenosti s řízením
Čistý rejstřík trestu
Dlouhodobou spolupráci
Flexibilitu a samostatnost

Nabízíme

Zajímavé platové ohodnocení
Česká firma
Mladý kolektiv
Dodávka IVECO rok 2019
Diety
Nástup IHNED

Náplň práce

Pro náš autobazar v Praze 10 přijmeme nového řidiče odtahové služby do svých řad.
Je potřeba mít řidičské oprávnění skupiny B + E a čistý rejstřík trestu.
Cesty jsou po ČR a občas do Německa.

Místo: Praha 10 (parkoviště odtahové služby)
Směny: Po-Pa (možnost i občasných víkendů - po domluvě)
Finanční odměna: 40 000 - 50 000,-kč
Smlouva: Preferujeme IČO, ale po domluvě i HPP
Nástup: IHNED

STABAPOINT s.r.o.

Pardubice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Zuzana Renčová