Operátor/ka ve výrobě nafukovacích matrací Břeclav

Plat: 24000 - 27000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Břeclav, Jihomoravský
Aktualizováno včera

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Hledáš práci s bydlením? Potřebuješ jistotu v nejistých časech v podobě pravidelné mzdy? Pokud sis odpověděl alespoň jednou ano a máš k tomu ještě dvě zdravé ruce, pojď pracovat k nám na pozici operátor/ka ve výrobě nafukovacích matrací v jihomoravské Břeclavi.

Místo pohovoru: Hodonín

Co k tomu potřebuješ?
Dvě zdravé ruce.
Chuť do práce.

Nabízíme

Pravidelný průměrný výdělek 26 000 Kč / měsíc brutto.
Práci na HPP.
Ubytování blízko pracoviště zcela ZDARMA.
Docházkové, osobní i vánoční bonusy.
Možnost čerpání záloh.
Příspěvky na stravu.

Náplň práce

Práce ve výrobě nafukovacích matrací.
Pozice vhodná pro ženy i muže.
Směnný provoz.

HAPI s.r.o.

Hodonín
Česká republika

Kontaktní osoba:
Lucie Pryglová Linhartová