Konstruktér/projektant mostů, tunelů a geotechnických konstrukcí Liberec

Lokalita pracoviště: Liberec, Liberecký
Aktualizováno před 8 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- VŠ - stavební se zaměřením na mosty, tunely a konstrukce
- jste zkušený profík nebo nadšený absolvent
- jste schopen pečlivé a samostatné práce v motivující profesionálním prostředí
- máte znalost prostředí Autodesk – toto je výhoda, nikoliv podmínka
- znalost cizího jazyka AJ/NJ
- ŘP skupiny B

Nabízíme

- zázemí stabilní společnosti, osobní přístup a podporu kolegů
- podporu v seberozvoji a profesním růstu, motivační odměny za dobře odvedenou práci, školení měkkých i tvrdých dovedností
- zaměstnanecké benefity, jako např. eStravenky, kartu Multisport, permanentky na kulturní i sportovní akce, příspěvky na připojištění
- 5 týdnů dovolené
- odpovídající finanční ohodnocení

Náplň práce

- příprava návrhů mostů a dalších konstrukcí dle zadání investora
- sledování trendů a nových technologií v oboru a jejich aktivní využívání
- komunikace a spolupráce s investorem, úřady a kolegy v týmu

Peopledrive

Doksy
Česká republika

Kontaktní osoba:
Lucie Kozáková