Referent/ka zákaznického servisu (VIP klient) - Říčany Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Hledáte stabilní a příjemnou společnost, pro kterou by jste rádi pracovali? Nyní obsazujeme pozici, kde hledáme pravou ruku pro VIP klienta na ranní/odpolední provoz, s alespoň mírně pokročilou úrovní angličtiny.
- práce se skladovými dokumenty
- realizace a plánování rozvozu zásilek

Nabízíme

- ukončené SŠ vzdělání
- AJ alespoň na mírně pokročilé úrovni (komunikace se zahraničními pobočkami)
- znalost MS Office (denní využití)
- ochota pracovat na 2-směnný provoz (Pon - Pát - provoz je od 6:00 do 19:30)

Náplň práce

- 5 týdnů dovolené
- stravenkový systém
- kvartální a roční bonusy
- občerstvení na pracovišti
- možnost zaškolení seniorními kolegy

ProfesKontakt, s.r.o.

Praha 7
Česká republika

Kontaktní osoba:
Ing. Martina Kolářová