Skladový manipulant - České Budějovice - až 30 000Kč, zálohy

Plat: 25 - 30 000Kč/měs.
Lokalita pracoviště: České Budějovice, Jihočeský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- trestní bezúhonnost
- spolehlivost, pečlivost a přiměřenou fyzickou zdatnost
- vysoké pracovní nasazení, samostatný přístup k práci
- zpočátku agenturní zaměstnání
- uvítáme platné oprávnění na VZV nebo alespoň doložitelnou praxi
- individuální pojištění pro případ škody způsobené zaměstnavateli
- nástup ihned

Nabízíme

- zázemí stabilní a prosperující společnosti
- možnost týdenních záloh ve výši 50% z odpracovaného
- možnost absolvování školení a zkoušek na VZV na náklady firmy
- zajímavé osobní ohodnocení v případě kvalitní práce
- v budoucnu možný přestup pod přímého zaměstnavatele
- možnost pracovat i jen na půl úvazku na základě DPČ - ranní nebo odpolední směny dle Vaší preference
- kompletní zajištění nutné agendy s pojišťovnou v případě škodní události

Náplň práce

Pro našeho významného klienta, významnou českou zásilkovou společnost, hledáme skladníky na manipulační práce ve skladu ve středisku v Českých Budějovicích.

Náplň práce:
- manipulační práce ve skladu
- překládání zboží, vykládky a nakládky kamionů
- skenování a polepování zboží, třídění zásilek

Pracovní doba:
Střídavé směny: ranní 5-11:30hod., celodenní 6-19hod., odpolední 14-20:30hod.

UNIJOB s.r.o.

Praha 2 - Nové Město
Česká republika

Kontaktní osoba:
Filip Kesman   736477133