Finanční controller Hradec Králové

Lokalita pracoviště: Hradec Králové, Královéhradecký
Vloženo před 18 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

VŠ (SŠ) vzdělání ekonomického směru
min. částečná praxe na obdobné pozici (finanční analytik, controlling, reporting)
odborné zkušenosti ze zahraniční firmy výhodou
hledáme aktivního kolegu se smyslem pro finance, který se chce v této oblasti dále rozvíjet
pokročilá znalost anglického jazyka nutná
znalost MS Office – především Excel
znalost SAP, BW výhodou
ŘP sk. B - aktivní řidič – pro případné služební cesty

Nabízíme

stabilní práci v úspěšné nadnárodní společnosti
možnost dalšího kariérního růstu
prohloubení znalostí financí ve všech směrech a rozšíření praxe
možnost spolupráce na nových akvizicích v rámci naší společnosti
možnost dalšího vzdělávání – ACCA, jazykové kurzy
práci v mladším kolektivu
zaměstnanecké bonusy
služební notebook a telefon
5 týdnů dovolené
Sodexo Cafeterie
příspěvek na stravování

Náplň práce

tvorba divizních KPI report
příprava forecastu a budgetu
spolupráce při konsolidaci divizních dat
spolupráce s interním auditem
úzká spolupráce s kontrolory v rámci divize
další analýzy

FreeCon s.r.o.

41501 Teplice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Jiří Miča   +420 731 488 853