Prodejce v showroomu svítidel Praha - Letňany

Lokalita pracoviště: Praha - Letňany, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* Není pro tebe lampa jen zdrojem světla a víš, co se skrývá za vypínačem?
* Zajímáš se, jaké jsou trendy osvětlení? (i „smart domov“ totiž dokážeme vybavit)
* Nechybí ti smysl pro design a praktičnost?
* Nevadí ti občasná matematika nad plochou domu?
* Těšilo by tě, hrát důležitou roli v tvorbě atmosféry domovů našich zákazníků?

Nabízíme

* Věrnostní volno a jubilejní odměny.
* Kolegiální zapracování na míru v oblasti svítidel a bytových doplňků.
* Propracovaný systém školení.
* Propracovaný systém vzdělávání a možnost kariérního růstu.
* Jistotu mezinárodní společnosti a tedy i pravidelně výplatu na účtu.
* Týmový kolektiv a fair play je u nás samozřejmostí.
* Nejde o stereotyp, rotace i v showroomu bytových doplňků a malého nábytku.
* Zaměstnanecké slevy na prodejní sortiment.
* Stravenkový paušál a slevy v restauracích XXXLutz.

Náplň práce

Toužíš po práci, kde využiješ svůj talent pro design a rád pracuješ
v přátelském a veselém kolektivu?
Přidej se k XXXLutz!
* Provádění montáže a demontáže sortimentu svítidel v showroomu obchodního domu.
* Navrhování komplexního řešení osvětlení pro soukromé i komerční účely.
* Odborné technické poradenství v oblasti svítidel i jejich energetické úspory.
* Komunikace se zákazníkem.

XLCZ Nábytek s.r.o.

251 01 Čestlice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Alena Krompaská