Prodejce v showroomu bytového textilu Praha - Letňany

Lokalita pracoviště: Praha - Letňany, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* Slovo metr a nůžky ti nejsou cizí? (Zákazníkům stříháme látku na míru).
* Dokážeš inspirovat zákazníka a poskytnout radu?
* Jsi pečlivá/-ý a máš cit pro detail?
* Vyznáš se v typech materiálů a nedělá ti problém s nimi pracovat?
* Chceš být součástí týmu, který vytváří zákazníkovi pohodlí domova?

Nabízíme

* Propracovaný systém zaškolení a možnost karierního růstu.
* Jistotu mezinárodní společnosti a tedy i pravidelně výplatu na účtu.
* Příjemný a týmový kolektiv, který ti v nouzi pomůže.
* Provize z osobního prodeje k základnímu platu.
* Nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobu (pondělí až neděle).
* Zaměstnanecké slevy na prodejní sortiment.
* Věrnostní volno a jubilejní odměny.
* Stravenkový paušál a slevy v restauracích XXXLutz.

Náplň práce

Toužíš po práci, kde využiješ svůj talent pro design a rád pracuješ v přátelském a veselém kolektivu?
Přidej se k XXXLutz!
* Provádění prezentace sortimentu v showroomu bytového textilu obchodního domu.
* Odborné poradenství zákazníkům v rámci sortimentu svého oddělení.
* Péče o zboží a udržování definovaného standardu výstavy.
* Účast na soupisu zboží a inventarizaci.
* Komunikace se zákazníkem a aktivní prodej.

XLCZ Nábytek s.r.o.

251 01 Čestlice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Alena Krompaská